Archive for the ‘Komplety’ Category

Komplety, Ozdoby z filcu | Możliwość komentowania FILCOWE KORALE W JESIENNYCH KOLORACH została wyłączona | Wrzesień 24th, 2010

korale-kolaz Brąz, fiolet i butelkowa zieleń – królują dziś w Szydełkowym Świecie Anny. Zestawienie typowo jesienne – świetnie współgra lub kontrastuje z pozostałymi kolorami. Tym razem propozycja kompletu: sznur korali na szyję i rękę. Filcowa biżuteria najlepiej pasuje właśnie jesienią. Poszczególne kulki, które sama filcuję są średnicy ok. 1 do 1,5 cm. Zawleczone na jubilerskim sznurku z zapięciem ze stali nierdzewnej, a bransoletka na gumce – tworzą idealny jesienny duet.
Zapraszam do galerii w celu zapoznania się z pozostałą filcową biżuterią.

Komplety | Możliwość komentowania Ciepły komplet: czapka i szal została wyłączona | Luty 2nd, 2010

komplet Na prośby moich klientek, potrzeby rodzinne i własne – tej bardzo srogiej zimy powstało wiele cieplutkich kompletów: szal lub chusta + czapka. Naukowcy zwracają uwagę, iż najwięcej ciepła tracimy przez głowę, więc wychodząc temu naprzeciw – cieplutkie czapki robiłam z podwójnej lub nawet potrójnej włóczki. Szale – specjalnie długie i szerokie – omotane kilka razy wokół szyi spełniają swój życiowy obowiązek. Dodatek wełny do składu włóczki – obowiązkowy! Na zdjęciach widoczne dwa komplety: „Ośmiorniczka” w kolorze kości słoniowej i „Błękit Oceanu” w kolorze niebieskiej zielni. Szale tym razem proponuję w ekskluzywnym motywie „dziwne wygibaski”, który świetnie się układa.

czapka_osmiorniczka

Komplety | Możliwość komentowania Fiolet – najmodniejszy kolor tej jesieni została wyłączona | Listopad 9th, 2009

komplet-fiolet2 Jesień jest dla mnie najbardziej inspirującą porą roku. Wówczas powstają najciekawsze projekty, spełniające wymagania klientek pod względem ochrony przed chłodem a zarazem dekoracji wierzchnich okryć. Na chłodniejsze dni, które juz nastały – polecam niezwykle ciepłe, miękkie i twarzowe zestawy: szal i czapka lub chusta i czapka. Szale i chusty proponuję w różnych wzorach – drobniejszych bądź grubszych ściegach, czapki – według uznania, wzorki siatkowe, paseczkowe bądź wypełnione. Czapki przydają się na chłodniejsze dni – pilnują by wiatr nie wkradał się we włosy. Wykonane są z nieelektryzujących włóczek i wykończone koralikami, cekinami lub szydełkowymi kwiatami. Kolorystyka najmodniejsza tego roku, czyli twarzowe fiolety: od odcienia „ciemnego wrzosu” po „śliwkę węgierkę”. Polecam także fiolet delikatnej urody blondynek i nie kontrastuje z jasną karnacją.

Zapraszam do obejrzenia JESIENNEJ KOLEKCJI w mojej galerii – projekty do wyboru – w przypadku zamówień bądź pytań proszę o kontakt: anna.lipkaa@interia.pl; tel. 506 725 706; paczki wysyłam za pośrednictwem firy spedycyjnej. UWAGA! ZBLIŻA SIĘ PORA PREZENTÓW MIKOŁAJKOWYCH I GWIAZDKOWYCH! ZAPRASZAM!