Archive for Luty, 2010

Na różne okazje | Możliwość komentowania Walentynkowo – Sercowo – Szydełkowo została wyłączona | Luty 11th, 2010

podstawka Najlepszą propozycją na Dzień zakochanych jest serce – pod każdą postacią. Z tej okazji wyszydełkowałam serduszkową podstawkę pod kubek, którą nazwałam „Dla Ciebie Cała Płonę”. Wypełnienie podstawki to gładka gruba włóczka, natomiast jej zabawne wykończenie zrobiłam z kudłatej włóczki, która idealnie imituje płomienie miłości : )

serduszkowa_sewetka W propozycjach przedstawiam też okrągłe serduszkowe serwetki, które nie pozwolą zapomnieć o kochanej osobie. Można używać ich jako podstawek do talerzyków lub w zwykłej formie ozdoby blatu, półeczki lub stolika.

Fajną sprawą jest też serwetka, która posiada kształt serca – uniwersalna, wiele mówiąca i doskonała na Walentynki 2010.

czerwone_serduszko

Miłego Święta Zakochanych Wszystkim życzę!!!

Biżuteria | 1 Comment | Luty 8th, 2010

wrzosowe Jako maniakalna miłośniczka szydełkowania – stwierdzam,że szydełkiem można wykonać wszystko… Dowodem na to jest kolekcja kolczyków „Szydełkowe Diamenty”, wykonana na prośbę Pań z jednego z warszawskich biurowców – obiecują, że rozweselą szare mury wiosennymi kolczykami. Jedną parę kolczyków wykonałam już w grudniu na prezent gwiazdkowy – specjalny dla kobiety biznesu od jej przyjaciółki. Okazało się, że pomysł był świetny – za co jeszcze raz dziękuję jego prekursorce.

turkus-brokat

Dziś przedstawiam Państwu więcej propozycji – wykonanych z nici jedwabnych, wiskozowo-brokatowych, bawełnianych; z uszkami ze stali chirurgicznej. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu – zapraszam do galerii.

ODWOŁUJEMY ZIMĘ WIOSENNYMI DODATKAMI!!!

Komplety | Możliwość komentowania Ciepły komplet: czapka i szal została wyłączona | Luty 2nd, 2010

komplet Na prośby moich klientek, potrzeby rodzinne i własne – tej bardzo srogiej zimy powstało wiele cieplutkich kompletów: szal lub chusta + czapka. Naukowcy zwracają uwagę, iż najwięcej ciepła tracimy przez głowę, więc wychodząc temu naprzeciw – cieplutkie czapki robiłam z podwójnej lub nawet potrójnej włóczki. Szale – specjalnie długie i szerokie – omotane kilka razy wokół szyi spełniają swój życiowy obowiązek. Dodatek wełny do składu włóczki – obowiązkowy! Na zdjęciach widoczne dwa komplety: „Ośmiorniczka” w kolorze kości słoniowej i „Błękit Oceanu” w kolorze niebieskiej zielni. Szale tym razem proponuję w ekskluzywnym motywie „dziwne wygibaski”, który świetnie się układa.

czapka_osmiorniczka