Archive for Kwiecień, 2010

Ozdoby z filcu | Możliwość komentowania Przywieszki do telefonów została wyłączona | Kwiecień 8th, 2010

przywieszki Poszerzając gamę swoich wyrobów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, powstała seria przywieszek do telefonów. Ich główną zaletą jest delikatność pod względem styczności z telefonem, mianowicie przywieszki nie niszczą telefonów. Znacie zapewne problem rysowania powierzchni telefonu przez ozdoby do niego przyczepiane. W galerii znajdziecie do wyboru przywieszki filcowe i szydełkowe, wesołe i klasyczne. To taka „MAŁA RZECZ A CIESZY” : )

1

Na różne okazje | Możliwość komentowania Szydełkowa Serweta A Wielkanocna Święconka została wyłączona | Kwiecień 1st, 2010

koszyczki-ogolnie1 Tradycja Wielkiej Soboty skłania nas do przygotowania Święconki. Szydełkowe serwety mają wówczas swoje wielkie premiery. Z tego powodu zamieszczam propozycje aranżacji koszyczka Święconki. Serwetki wykonane są na podstawie koła wyciętego z „batyściku” /oczywiście ręcznie zabezpieczonego/ i obrobione najpiękniejszymi koronkami szydełkowymi jakie tylko mogą zdobić nasze wnętrza. Przy dzierganiu serwetki do koszyczka trzeba się bardzo starać, ponieważ stanowi ona element nie tylko dekoracyjny ale i wręcz sakralny. Otacza Święconkę swoją dostojnością i nadaje jej elegancji. Może służyć latami do celu, który jest jej nadany. Zapraszam do galerii „Serwetki” oraz „Z okazji”

WESOŁYCH ŚWIĄT