Archive for Listopad, 2010

chusty | Możliwość komentowania CHUSTA „CZARNA” została wyłączona | Listopad 25th, 2010

chusta-czarna-kolaz Bardzo duża, cieplutka z atrakcyjnym wzorem. Zamówiona przez Panią, która lubi nosić dużo na szyi. Chustę wykonałam już drugi raz tym samym sposobem. Często zdarza się, że komuś spodoba się wzór ale woli inny kolor. Wielokrotnie przerabiał już pokazaną wcześniej „Arafatkę”. Zachęcam do mailowania, ponieważ to co widać -to głównie propozycje, a poszukiwane rzeczy są wyjątkowo indywidualne. Spełniam mikołajowe listy prezentów.

Wydarzenia | Możliwość komentowania POMIECHOWSKA BIESIADA ARTYSTYCZNA została wyłączona | Listopad 17th, 2010

[SinglePic not found]Zapraszamy! Będzie przedświątecznie, pomysłowo i bardzo artystycznie. Prosimy o zabranie ze sobą dużej mocy cierpliwości – wybory nie będą łatwe. Zapowiada się artyzm z każdej dziedziny. Gorące podziękowania dla Gminnego Ośrodka Kultury POMPA POMIECHÓWEK za promocję twórców regionu.

czapki | Możliwość komentowania CZAPY – CZAPKI – CZAPECZKI została wyłączona | Listopad 15th, 2010

czapka-czerwona-kwiat Już jest moja jesienna propozycja czapek ! Na razie jeszcze pogoda dopisuje mniej lub bardziej. Czapki – jak zawsze: do wyboru do koloru, według kształtu, struktury i charakteru. Jeżeli ktoś życzy sobie komplet z szalem lub rękawiczkami, to czekam pilnie na kontakt. Jako pierwsza występuje ognista czerwona czapa ładnie kształtująca głowę zarówno przy długich i krótkich włosach. Pozostałe tegoroczne propozycje przedstawiam w galerii. Zajrzyjcie tam koniecznie, także ubiegłoroczne pomysły są na czasie.