Archive for Maj, 2011

Bluzki | 1 Comment | Maj 31st, 2011

czerwone_anasaki-kolaz Niebezpiecznie piękna o niebezpiecznym wzorze, którego lepiej nie modyfikować. Najlepiej prezentuje się w wersji oryginalnej. Rozmiar bluzki trzeba modyfikować za pomocą grubości włóczki i szydełka. Na zdjęciu rozmiar 42 – obdarowałam tą bluzeczką moją babcię, która była zachwycona. Osoby śledzące mój blog – wiedzą, że uwielbiam wzór „ananaski”. Powtarza się on w bluzkach, serwetach, ślubnych szydełkowych parasolkach i innych wyrobach. Czerwień – inspirowana oczywiście wiosennym klimatem.

Bluzki | Możliwość komentowania BLUZKA – WRZOSOWA LETNIA została wyłączona | Maj 25th, 2011

wrzosowa_letnia-kolaz Wykonana z myślą o letnich chwilach. Wrzosowy kolorek i wspaniały fason świetnie pasują do aury z ciepłym powiewem wiatru. Dekold fantazyjnie wykonany z łączonych kwiatów, odsłaniając zarazem ramiona. Propozycja dla osób lubiących nietypowe formy i ceniących oryginalność.

Rozmiar: 38

Wersja bardziej oficjalna – wystarczy założyć na bluzkę koszulową.

Bluzki | Możliwość komentowania BLUZKA – CZARNE TULIPANKI została wyłączona | Maj 7th, 2011

bluzkaczarnetulipanki-kolaz Przedstawiam kolejną siateczkową bluzeczkę, tym razem ozdobioną wzorem małych tulipanków. Czarny kolor stanowi idealny kontrast dla bieli. Rozłożenie kwiatów zajęło mi troszkę wyliczeń i nawet pruć, ale było warto. Wzorek oczywiście czekał i teraz został zrealizowany. Półokrągły dekold z delikatną obwódką, powtórzoną również na dole bluzeczki i przy rękawach.

Rozmiar: 38