Archive for Październik, 2011

Bluzki | Możliwość komentowania BLUZKA – RÓŻOWA SIATECZKA została wyłączona | Październik 13th, 2011

rozowa-kolaz Prawdziwa wariacja w dziedzinie siatki i landrynkowego różu. Polecam osobom lubiącym wyróżniać się z tłumu kolorem jak i formą. Genialnie prosta w wykonaniu, są to łuczki po 5 oczek plus porozrzucane wypełnienia w kwadraty. Idealnie układa się na sylwetce. Rozmiar: 38 /luźna/ oraz 40 /dopasowana/ – siateczka ma to do siebie że „uciąga się” w długości i szerokości. Bluzka stanowi wesoły akcent przeciwstawiając się szarości tego świata, która właśnie nadchodzi.

chusty | Możliwość komentowania CHUSTA – KWADRAT została wyłączona | Październik 5th, 2011

bez-kwadrat-kolaz Kolejny raz wykonana chusta tym cudownym, starym, ukraińskim wzorem. Zawiera on w sobie łezkowate oczka zamknięte w kwadratach. Jakby tego było mało – to chusta posiada kształt kwadratu, a złożona w trójkąt ogrzewa prawdziwych zmarźluchów ze zdwojoną mocą. Obowiązkowy i zawsze modny BEŻ – nastraja optymistycznie na nadchodzące co raz chłodniejsze dni.

chusty | Możliwość komentowania CHUSTA – SZYDEŁKOWY AEOLIAN została wyłączona | Październik 5th, 2011

chusta-aeolian-kolaz Chusta Aeolian wykonana na drutach to legenda, oczywiście dla osób „drutujących”. Zawiera w sobie masę listków, a jej brzegi to cudny wybuch kwiatów. Moja Aeolian zrobiona na szydełku oddaje urok tego typu chust. Jest idealna jako narzutka lub po prostu do zamotania na szyi. Jej kolor to piękny morski odcień błękitu przełamanego zielenią. Niestety jak to bywa na zdjęciach – kolor rzeczywisty jest bardzo trudno uchwycić.

Tym rękodziełem otwieram kolejny sezon chustowy.
Zapraszam do składania zamówień!