Archive for Luty, 2012

Zazdrostki | 2 komentarze | Luty 6th, 2012

zazdrostka Tego jeszcze tu nie było! Temat szeroki do przerobienia – dużo pomysłów. Oczywiście „cierpię” na totalny brak czasu by zgłębiać to hasło. Zazdrostka ta powstała z mojego ogromnego zamiłowania do strasznie skomplikowanych schematów szydełkowych. Nie polecam tego wzoru osobom początkującym, mi zabrał on wiele czasu /zbyt wiele bo nawet moja miłość do szydełka nie pomagała podczas ogólnego zniechęcenia do tej robótki/. Za to efekt końcowy jest świetny. To w zasadzie nie zazdrostka tylko mały lambrekinek, ponieważ zawiesiłam go na małym karniszu a nie na pałączku po środku okna.

chusty | 1 Comment | Luty 6th, 2012

chusta_weselna_kolaz Uwielbiam weselne klimaty i zawsze z radością przyjmuję zamówienia wykonania czegoś specjalnego na ślub. Tym razem chusta – dla Panny Młodej – na zimowy ślub w styczniu 2012r. Użyłam najlepszych włóczek: kaszmir, akryl z 30% domieszką wełny by grzała, wełna 100 %. Bystre oko od razu dostrzeże zastosowanie kilku rodzai włóczek. Napracowałam się ! Chusta wyszła prześliczna, ale też z powodu swojej grubości i wielkości, dosyć ciężka.

Polecam się wszystkim Pannom Młodym – mam w ofercie wiele pomysłów: chusty, etole, parasolki, wachlarze, podwiązki, szydełkowe ubranka na butelki, ozdoby na kieliszki itp.

Zapraszam !

Pannę Młodą, a raczej już Panią Młodą, dla której wykonałam powyższą chustę proszę o kontakt czy jest zadowolona?