Parasolki | 16 września, 2010

Pierwsza szydełkowa parasolka – PROTOTYP – powstała latem 2009r. Na pewno pamiętacie kombinację wzoru „ananas” wplecioną w ten jakże ważny ślubny rekwizyt. Wielokrotnie ją powielałam, jednak tego roku powstał kolejny projekt. Wzór również bazuje na przydatnym „ananasku”, ale urozmaiconym o ciekawszy „środek” układający się w skromny kwiatuszek tuż przed rozwinięciem. Parasolka wykonana jest z białych bawełnianych nici i stanowi niepowtarzalną pamiątkę. Polecam Pannom Młodym, Fotografom, Wizażystkom i Salonom Mody Ślubnej. Idealna na: „TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ”, sesje reportażowe, sesje plenerowe i studyjne lub jako ekskluzywny dodatek na piękny słoneczny dzień. Goście będą zachwyceni widokiem „na żywo” i na zdjęciach.

Średnica: ok. 90 cm
Kolorystyka: biel, krem, odcienie beżu
W zestawie proponuję także: podwiązkę, wachlarz i bieliznę erotyczną na noc poślubną – wszystko wykonane ręcznie na szydełku.

Przypominam, iż wystawiam faktury VAT.

Polecam profesjonalistkę zajmującą się fotografią ślubną reportażową i plenerową: Monika Ciszkowska-Krzyżewska www.ciszkowska-krzyzewska.pl UWAGA!!! ostatnia jej pasja to sesje ślubne na łodzi motorowej i motocyklu!!!

Zostaw komentarz