chusty | Wrzesień 21st, 2010

chusta_iwi Iwi – bo wykonana na specjalne życzenie przesympatycznej Iwonki. Nie wiedziała co ma dokładnie na myśli – tylko „coś extra – pasującego do niej i w kształcie chusty”. W między czasie zmieniła troszkę odcień włosów, ale kolory chusty i duże wzory idealnie pasują do właścicielki. Całość wykonana z włóczki akrylowej z domieszką wełny 30%. Bardzo dobra, gruba włóczka, dobrze dobrany wzór i odpowiednie szydełko – efekt końcowy zadowalający uśmiechniętą klientkę! Projekt – od „A” do „Z” mój – kwiaty pełne, potrójne, ośmiopłatkowe, do nich wrobiony wzór z poczwórnymi, okalającymi listkami. Chusta dzięki siateczkowej formie ładnie się układa, otulając ramiona, szyję i plecy. Bardzo ciepła dzięki domieszce wełny.
Zapraszam wszystkie Panie do opisywania swoich marzeń i wzji. Podobnie jak w przypadku chusty IWI – postaram się Wasze postulaty ująć w moich wyrobach.
Kontakt: anna.lipkaa@interia.pl

W tworzeniu: zazdrostki i lambrekiny dla Iwonki z Torunia – lubi szydełkowe firaneczki, kwiatuszki, półkola, odcienie beżu,j est otwarta na moje pomysły i uwagi, ma być też „coś extra” – JUŻ SIĘ ROBI !!! Efekty niebawem zostaną opublikowane.

Komentowanie zablokowane.