Wydarzenia | 1 października, 2010

Przypominam i ponownie zapraszam na największe targi rękodzielnicze RE:PRODUKCJE VOL.2. To już w niedzielę 3 października 2010 o godz. 12-17! Miejsce: Centralny Basen Artystyczny ul. Konopnickiej 6 w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży. Super impreza: ponad 100 wystawców, ponad 1500 gości, masa rękodzielniczych wyrobów, bar, dj, środki masowego przekazu.

W trakcie RE:produkcji odbędzie się akcja charytatywno-ekologiczna „Wkręć się w rękodzieło”, w ramach której będziemy zbierać plastikowe nakrętki. Zawieziemy je potem do siedziby Stowarzyszenia Dom Rodzina Człowiek: http://www.dom-rodzina-czlowiek.org/, która zajmuje się recyclingowaniem ich i kupowaniem za to wózków inwalidzkich i protez dla potrzebujących. Do wygania fajne rękodzielnicze nagrody – więc zapraszam z nakrętkami!

Załączam także zachęcającą filmową relację z RE:produkcji vol. 1:
http://www.youtube.com/watch?v=7t6ZadFpKcI

Serdecznie wszystkich zapraszam! Jeżeli czytasz ten wpis właśnie Ty – nie ignoruj go – obecność obowiązkowa! Jeżeli jeszcze się nie znamy – to zamieszczam moje zdjęcie i zapraszam do odszukania mojego stoiska. Przygotowałam specjalnie na tą okazję kolekcję jesiennych okryć: szale, chusty, czapki i NOWOŚĆ!!! – szydełkowe berety / nie mylić z moherowe berety 🙂 / Wszytkie wyroby są niesamowicie kobiece, oryginalne i twarzowe.

Widzimy się 3.10.2010 w CBA! – pozdrawiam

Zostaw komentarz